Анонс мероприятий

Наш субботний день 28 мая

25.05.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

28 мая 2022 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Віктарына “Дзіўны свет жывёл”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 202 Сталярова А.Б.

2

Ролевая гульня “Смецце: што з ім рабіць”

9.00-10.00

5-7

Кабінет № 202

Сталярова А.Б.

3

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па матэматыцы

10.00-10.45

9

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

7

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

свернуть

Наш субботний день 21 мая

18.05.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

21 мая 2022 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Спартыўныя эстафеты

10.00-10.45

1-4

Спартыўная  зала Сіротка І.Э.

2

Конкурсная праграма “Сем Я”

11.00-11.45

5-7

Кабінет № 216

Гацман С.М.

3

Трэнінг “Першая псіхалагічная дапамога”

11.00-12.00

8-9

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

4

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па матэматыцы

10.00-10.45

9

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

8

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І

свернуть

Наш субботний день 7 мая

04.05.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

7 мая 2022 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Пазнавальны занятак “Царства дабрыні”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 220 Мотуз Л.С.

2

Акцыя “Абеліск”

9.00-10.00

5-7

 

Крукоўская Н.К.

3

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па матэматыцы

10.00-10.45

9

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

7

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

свернуть

Наш субботний день 30 апреля

27.04.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

30 красавіка 2022 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

КВЗ “Матэматычны бой”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 219 Сіротка І.Э.

2

Тэатралізаваная пастаноўка “Велікодны калабок”

11.00-11.45

5-7

Кабінет № 214

Крукоўская Н.К.

3

Псіхалагічная гасцёўня “Дапамога тваёй сям’і”

11.00-12.00

8-9

Бібліятэка

Сушкевіч І.М.

4

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па матэматыцы

10.00-10.45

9

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

8

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

свернуть

Наш субботний день 23 апреля

20.04.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

23 красавіка 2022 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Пазнавальнае мерапрыемства “Дружба – дзіўнае слова”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 218 Крылова М.І.

2

Літаратурная віктарына “Па старонках дзіцячых кніг”

11.00-11.45

5-7

Кабінет № 217

Гацман С.М.

3

Турнір па валейболе

11.00-12.00

8-9

Спартыўная зала

Мазанік А.С.

4

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па матэматыцы

10.00-10.45

9

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

8

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

свернуть

Наш субботний день 16 апреля

13.04.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

16 красавіка 2022 года

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Спартыўнае мерапрыемства “Вясенні марафон”

10.00-10.45

1-4

Спартыўная зала

Мотуз Л.С.

2

Псіхалагічная пляцоўка “Зносіны ў цяжкіх жыццёвых сітуацыях”

10.30-11.15

5-7

Кабінет № 204

Сушкевіч І.М.

3

Велапрабег да ўрочышча Пушча

11.00-11.45

8-9

 

Сталярова А.Б.

4

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па беларускай мове

10.00-10.45

9

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

8

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

свернуть

Наш субботний день 9 апреля

06.04.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

9 красавіка 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Конкурс малюнкаў “Мая родная Дукора”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 224

Сталярова А.Б.

2

Інтэлектуальны вэб-квіз “Беларусь”

10.30-11.15

5-7

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А..

3

Віртуальная экскурсія “Іх імёнамі названы нашы вуліцы”

11.00-11.45

8-9

Кабінет № 201

Гур’янава М.У.

4

Дадатковыя заняткі:

- па хіміі

9.00-9.45

7,8

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

- па беларускай мове

10.00-10.45

9

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-13.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

8

Заняткі па падрыхтоўцы да школы

10.00-12.15

 

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

 

свернуть

Наш субботний день 26 марта

21.03.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

26 сакавіка 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Гульня-спаборніцтва “Знаўцы Правіл дарожнага руху” 9.00-9.45

1-4

Кабінет № 216

Сіротка І.Э.

2

Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 213

Гацман С.М.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 19 марта

16.03.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

19 сакавіка 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Гульнёвая праграма “Кракадзіл Гена і яго сябры” 9.00-9.45

1-4

Кабінет № 219

Мотуз Л.С.

2

Майстар-клас “Вясенняя паштоўка”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 212

Зарэцкая А.А.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 5 марта

28.02.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

5 сакавіка 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Тэатралізаваная пастаноўка “Масленіца – свята бліноў” 10.00-10.45

1-7

Спартыўная зала

Крукоўская Н.К.

2

Гульня-віктарына “8 Сакавіка”

9.00-9.45

8-9

Кабінет № 202

Сталярова А.Б.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 26 февраля

23.02.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

26 лютага 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Трэнінг казкатэрапіі (прафілактыка шкодных звычак) 11.30-12.15

1-4

Кабінет № 218

Сушкевіч І.М.

2

Спартыўны квэст “Будучыя абаронцы Айчыны”

9.00-9.45

5-9

Спартыўная зала

Гацман С.М.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 19 февраля

14.02.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

19 лютага 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Майстэрня Умейкіна 10.00-10.45

1-4

Кабінет № 218

Сіротка І.Э.

2

Гульня “Свята роднай мовы”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

3

Турнір эрудытаў

9.00-9.45

8-9

Кабінет № 202

Сталярова А.Б.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 12 февраля

08.02.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

12 лютага 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Рухомыя гульні “Хутчэй, вышэй, дужэй!” 10.00-10.45

1-4

Кабінет № 217

Мотуз Л.С.

2

Гульня-падарожжа “Па слядах Рабінзона Круза”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 216

Сушкевіч І.М.

3

Творчы занятак “Валянцінкі для любімых”

9.00-9.45

8-9

Кабінет № 206

Гур’янава М.У.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 5 февраля

29.01.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

5 лютага 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Інтэлектуальная гульня “У гасцях у слоўнікаў” 9.00-9.45

1-4

Кабінет № 217

Крылова М.І.

2

Гульня-падарожжа “Па слядах Рабінзона Круза”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

3

Прававы занятак “Падлетак і закон”

11.30-12.15

8-9

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 29 января

23.01.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

29 студзеня 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Віктарына “Ці ведаеш ты?” 9.00-9.45

1-4

Бібліятэка

Мотуз Л.С.

2

Вусны часопіс “Вандроўка па дукорскай зямлі”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 205

Крукоўская Н.К

3

Інтэлектуальны марафон (па вучэбных прадметах)

10.30-11.15

8-9

Кабінет № 202

Сталярова А.Б.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 22 января

17.01.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

22 студзеня 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Гульня “Рамонак” 9.00-9.45

1-4

Кабінет № 218

Сіротка І.Э.

2

Забаўляльная праграма “Традыцыі і звычаі беларусаў”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 212

Гацман С.М.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 15 января

12.01.2022

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

15 студзеня 2022 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Забаўляльна-пазнавальная праграма “Падарожжа па гарадах Беларусі”

9.00-9.45

1-4

Кабінет № 214

Крылова М.І.

2

Гульня-віктарына “Знаўцы прырода”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

3

 Дзелавая гульня “Прэстыжныя прафесіі: міфы і рэальнасць”

9.45-10.30

8-9

Кабінет № 201

Гур’янава М.У.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Гур’янава М.У.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Мотуз Л.С.

 

свернуть

Наш субботний день 18 декабря

11.12.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

18 снежня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Віктарына “Што? Дзе? Калі?”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 214

Крылова М.І.

3

 Творчая майстэрня “Навагодні сувенір”

9.45-10.30

5-7

Кабінет № 215

Гацман С.М.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 11 декабря

06.12.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

11 снежня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Спартыўнае мерапрыемства па ПДР

“Падарожжа ў краіну Святлафорыю”

10.00-10.45

1-4

Спартыўная зала

Мотуз Л.С.

3

 Свята “Карагод народных гульняў”

9.45-10.30

5-7

Музейны пакой

Крукоўская Н.К.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 4 декабря

27.11.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

4 снежня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Творчая майстэрня “Зімачка-зіма”

10.00-10.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

3

Конкурс “Смачныя гісторыі”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

4

Гульня “Пентагон. Жывы свет”

9.00-9.45

8-9

Кабінет № 202

Сталярова А.Б.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 27 ноября

20.11.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

27 лістапада 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Круглы стол “Хто я? Які я? Калі я шчаслівы”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 218

Крылова М.І.

3

Інтэлектуальная гульня “Па краінах і кантынентах

9.00-9.45

5-7

Кабінет № 217

Гацман С.М.

4

Віктарына “Правілы экалагічных зносін”

10.00-10.45

8-9

Кабінет № 201

Гур’янава М.У.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 20 ноября

13.11.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

20 лістапада 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Гульнёвая праграма “Шчаслівы выпадак”

10.00-10.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

3

Лінгвістычны турнір “Падарожжа па краіне Мовазнавіі”

9.45-10.30

5-7

Кабінет № 207

Крукоўская Н.К.

4

Ток-шоу “Магу – хачу – трэба”

9.00-9.45

8-9

Кабінет № 203

Сталярова А.Б.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 13 ноября

10.11.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

11 лістапада 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Час пазнання “Падарожжа ў краіну Здароўя”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 218

Сіротка І.Э.

3

Гульня “Школа індзейцаў”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

4

Трэнінг “У будучыню без тытуню”

11.30-12.15

8-9

Кабінет № 201

Сушкевіч І.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 30 октября

26.10.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

30 кастрычніка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Завочнае падарожжа па запаведніках нашай краіны

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 218

Мотуз Л.С.

3

Працоўная акцыя “Утульны клас”

9.00-9.45

1-11

Класныя кабінеты

Класныя кіраўнікі

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 23 октября

19.10.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

23 кастрычніка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Творчая майстэрня “Умелыя рукі”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 218

Сіротка І.Э.

3

Ток-шоу “Дзе логіка?”

11.45-12.30

5-7

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

4

Гульня “Адгадай мелодыю па малюнках”

11.00-11.45

 

Кабінет № 202

Сталярова А.Б.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 16 октября

12.10.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

16 кастрычніка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Творчая майстэрня “Паштоўка маці”

10.00-10.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

3

Святочнае мерапрыемства да Дня маці “Пакроўскія пасядзелкі”

11.45-12.30

5-7

Музейны пакой

Крукоўская Н.К.

4

Дыскусія “Крызіс юнацкага ўзросту”

11.00-11.45

8-9

Кабінет № 201

Гур’янава М.У.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

 

свернуть

Наш субботний день 9 октября

05.10.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

9 кастрычніка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Спартыўнае шоу “Моцныя, лоўкія, вынослівыя”

10.00-10.45

1-4

Прышкольная тэрыторыя

Крылова М.І.

3

Гульня “У пошуках скарбу”

11.45-12.30

8-9

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 2 октября

29.09.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

2 кастрычніка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Свята да Дня настаўніка “Мой добры настаўнік”

10.00-10.45

1-11

Спартыўная зала

Гацман С.М.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 25 сентября

20.09.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

25 верасня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

“Вясёлыя ноткі”

9.00-11.35

 

Кабінет № 216

Зарэцкая А.А.

2

Экскурсія “Фарбы восені”

10.00-10.45

1-4

Прышкольная тэрыторыя

Сіротка І.Э.

3

Эканамічная гульня “Кар’ера”

10.30-11.15

8-9

Кабінет № 203

Сталярова А.Б.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 18 сентября

15.09.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

18 верасня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

Пазнавальная гульня “Залатая восень”

9.00-11.35

1-4

Кабінет № 216

Кротава К.Ю.

2

Квэст-гульня “Адгадай прафесію”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 213

Сіротка І.Э.

3

Прафарыентацыйныя гульні

10.30-11.15

8-9

Кабінет № 201

Сушкевіч І.М.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 11 сентября

07.09.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

11 верасня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

Спартыўнае шоу “Чунга-Чанга”

9.00-11.35

1-4

Спартыўная зала

Мотуз Л.С.

2

Віктарына “Спартыўны свет”

10.00-10.45

8-9

Кабінет № 213

Гур’янава М.У.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 4 сентября

01.09.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

4 верасня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Аб’яднанне па інтарэсах

 

Святочная сустрэча “Копыль сустракае гасцей”

9.00-11.35

1-4

Кабінет № 211

Крылова М.І.

2

Квэст-гульня “З родным словам па жыцці”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 213

Крукоўская Н.К.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага, педагога сацыяльнага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-12.00

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Ермак Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 22 мая

19.05.2021

 

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

22 мая 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Трэнінг казкатэрапіі

10.00-10.45

1-4

Бібліятэка

Сушкевіч І.М.

3

Выстава-знаёмства “Кнігі, якія чытаюць дзеці свету”

9.00-9.45

5-7

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

4

Валейбольны турнір

10.45-11.30

8-9

Спартыўная зала

Селіванава Д.І.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 8 мая

05.05.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

8 мая 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Святочны мітынг да Дня Перамогі

10.00-10.45

1-4

Сквер

Доўнар А.М.

Сіротка Ю.П. 

 

3

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

5

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 24 апреля

19.04.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

24 красавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальная праграма “Па старонках дзіцячых казак”

11.45-12.30

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю. 

3

Тэатралізаванае свята "Красна Вербніца”

09.00-09.45

5-7

Кабінет № 213

Крукоўская Н.К.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 17 апреля

13.04.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

17 красавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальна-забаўляльная праграма “Прафесіі жыхароў Беларусі”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 215

Крылова М.І.

3

Спартыўныя эстафеты

09.00-09.45

5-7

Кабінет № 214

Селіванава Д.І.

4

Пазнавальны занятак “Свет сучасных прафесій”

10.00-10.45

8-9

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 10 апреля

07.04.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

10 красавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Гульнёвая праграма “Востраў скарбаў”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 216

Сіротка І.Э. 

3

Трэнінг “Беражы сябе!”

09.00-09.45

5-7

Кабінет № 213

Доўнар А.М.

4

Трэнінг “Скажы курэнню «НЕ!»”

10.00-10.45

8-9

Кабінет № 204

Сушкевіч І.М.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 27 марта

24.03.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

27 сакавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Круглы стол “Пагаворым аб прачытаным”

9.30-10.15

8-9

Бібліятэка

Кротава К.Ю.  

3

Час забавы “Смешныя загадкі”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 213

Доўнар А.М.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 20 марта

17.03.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

20 сакавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальны занятак “Гуляем у словы”

9.30-10.15

1-4

Бібліятэка

Крылова М.І.  

3

Трэнінг “Адлюстраванне люстэрка”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 213

Доўнар А.М.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 13 марта

09.03.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

13 сакавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Масленіца

11.00-12.00

5-7

Стадыён

Крукоўская Н.К.

3

Пазнавальная гульня “Азбука здароўя”

9.30-10.15

1-4

Бібліятэка

Сіротка І.Э.

4

Арт-трэнінг “Шкодныя звычкі без мяне!”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 208

Сушкевіч І.М.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 6 марта

01.03.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

6 сакавіка 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Творчая майстэрня “Паштоўка для мамы”

10.30-11.15

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

3

Літаратурная гасцёўня “Ліст да матулі”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 208

Гацман С.М.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 27 февраля

22.02.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

27 лютага 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Конкурс малюнкаў “Захаваем нашу зялёную планету”

10.30-11.15

1-4

Бібліятэка

Мотуз Л.С.

3

Свята “Размаўляем і спяваем па-беларуску”

10.00-10.45

5-7

Кабінет № 208

Крукоўская Н.К.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 20 февраля

16.02.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

20 лютага 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Гадзіна творчасці “Падарунак для таты”

11.45-12.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

3

Конкурсная праграма “Юны абаронца”

10.00-11.00

5-7

Кабінет № 214

Гацман С.М.

4

Гульня-падарожжа “Лідэр”

9.00-9.45

8-9

Кабінет № 213

Доўнар А.М.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 13 февраля

09.02.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

13 лютага 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальная гульня “Азбука здароўя”

11.45-12.45

1-4

Бібліятэка

Сіротка І.Э.

3

Арт-трэнінг “Шкодныя звычкі без мяне!”

10.00-11.00

8-9

Бібліятэка

Сушкевіч І.М.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 6 февраля

03.02.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

6 лютага 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Фальклорнае мерапрыемства “Аб традыцыях, звычаях”

11.45-12.45

1-4

Бібліятэка

Крылова М.І.

3

Экалагічная віктарына “Беражыце Землю, беражыце!”

10.00-11.00

5-7

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

свернуть

Наш субботний день 30 января

27.01.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

30 студзеня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Віктарына “У веце жывёл”

11.45-12.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

3

Час інфармацыі “Плюсы і мінусы інтэрнэта”

10.00-11.00

5-7

Кабінет № 201

Сушкевіч І.М.

4

Пазнавальны занятак “Хімія ў побыце”

10.00-11.00

8-9

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Селіванава Д.І.

 

 

свернуть

Наш субботний день 23 января

20.01.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

23 студзеня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальная гадзіна “Планета талерантнасці”

10.00-11.00

5-7

Кабінет № 208

Доўнар А.М.

3

Пазнавальна-забаўляльнае мерапрыемства “Справа ў капелюшы”

11.00-12.00

8-9

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

5

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 16 января

13.01.2021

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

16 студзеня 2021 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Гульня-спаборніцтва “Знаўцы ПДР”

10.00-11.00

4

Кабінет № 210

Сіротка І.Э.

4

Ток-шоу “Мой выбар”

11.00-12.00

8-9

Кабінет № 204

Сушкевіч І.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 19 декабря

16.12.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

19 снежня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Фальклорна-забаўляльны занятак “Каб ніхто не сумаваў”

10.00-11.00

1-4

Кабінет № 206

Крылова М.І.

3

Інтэлект-шоу “Гульні розуму”

11.00-12.00

5-8

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

5

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 12 декабря

08.12.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

12 снежня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Шуцько Т.В.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Гульнёвая праграма “Падарожжа з доктарам Небалітам”

9.00-9.45

1-4

Кабінет № 207

Кротава К.Ю.

4

Калажаванне “Здаровае харчаванне – здаровы я”

10.00-11.00

5-7

Кабінет № 210

Доўнар А.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

свернуть

Наш субботний день 5 декабря

02.12.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

5 снежня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Шуцько Т.В.

2

Майстэрня «Новый год стучится в двери»

10.00-11.00

6-7

Кабінет № 210

Гумінская С.П.

3

Бібліятэчны ўрок “Ёсць добрыя сябры”

11.00-12.00

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

5

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Есьман У.А.

 

 

свернуть

Наш субботний день 28 ноября

25.11.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

28  лістапада 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Шуцько Т.В.

2

Гульня “Поле цудаў”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 219

Сушкевіч І.М.

3

Інтэрактыўная гутарка “Дзень без СНІДу”

10.30-11.15

8-9

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.45-11.45

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

свернуть

Наш субботний день 21 ноября

17.11.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

21 лістапада 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Віктарына “Што? Дзе? Калі?”

9.00-9.45

1-4

Кабінет № 206

Мотуз Л.С.

4

Восеньскі кірмаш

10.00-11.00

5-7

Спартыўная зала

Крукоўская Н.К.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

свернуть

Наш субботний день 14 ноября

11.11.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

14 лістапада 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Конкурс малюнкаў “Дзеці супраць курэння

10.00-11.00

1-4

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

3

Турнір “Шахматная каралева”

11.00-12.00

5-8

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

 

4

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

11.30-12.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

5

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

6

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

7

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 31 октября

28.10.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

31 кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Працоўная акцыя “Утульны клас”

10.00-11.00

1-11

Кабінеты

Класныя кіраўнікі

 

3

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

4

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

свернуть

Наш субботний день 17 октября

14.10.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

17 кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Пазнавальна-забаўляльная праграма “У краіне знаёмых незнаёмцаў

10.00-11.00

1-4

Кабінет № 212

Крылова М.І.

3

Спартыўна-пазнавальная гадзіна “У добры шлях з “Юным спасателем”

11.00-12.00

5-7

Кабінет № 211

Гацман С.М.

4

Адкрыты мікрафон “Права або абавязак”

09.00-10.00

8-9

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

 

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

 

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 10 октября

07.10.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

10 кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Практыкум “Чароўная кветка або пагаворым пра сваё здароўе”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 206

Кротава К.Ю.

4

Конкурсна-пазнавальная праграма “Спорт праз нас”

11.30-12.15

5-7

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 3 октября

30.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

3  кастрычніка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Святочны канцэрт “З павагай да настаўніка”

10.00-11.00

1-11

Спартыўная зала

Доўнар А.М.,

Сіротка Ю.П.

3

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

4

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

5

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 26 сентября

21.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

26  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Практыкум “Умелыя ручкі”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 209

Мотуз Л.С.

4

Гульнёвая праграма “Восеньскі баль

“І з жартам, і ўсур’ёз”

10.30-11.15

8-9

Кабінет № 216

Гутарава В.А.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 19 сентября

16.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

19  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Пазнавальны занятак “Дзівосы хіміі”

10.00-10.45

8-9

Кабінет № 204

Гумінская С.П.

4

Трэнінг “Пашыраючы межы памяці”

10.30-11.15

5-7

Кабінет № 216

Доўнар А.М.

5

Творчая майстэрня “Прывітанне, восень залатая!”

09.00-09.45

1-4

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

8

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

9

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 12 сентября

09.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

12  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Асенні крос “Дукорскія рэкорды”

10.00-10.45

8-9

Стадыён

Доўнар А.М.

4

Трэнінг “Мы за здаровы лад жыцця”

11.30-12.15

5-7

Кабінет № 216

Сушкевіч І.М.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 5 сентября

02.09.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

5  верасня 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

“Уводзіны ў педагагічную прафесію”

9.00-9.45

11

Кабінет № 208

Палаш С.М.

“Паўтараем матэматыку”

10.00-10.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

“Падарожжа па малой Радзіме”

11.30-13.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

3

Час пазнання “Па старонках беларускіх выданняў”

10.00-10.45

1-4

Стадыён

Кротава К.Ю.

4

Гасцёўня “Бялынічы сустракаюць гасцей”

11.30-12.15

5-7

Кабінет № 216

Крукоўская Н.К.

5

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

6

Кансультацыі педагога сацыяльнага:

 

- для вучняў

9.00-10.00

 

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

- для бацькоў

10.00-11.00

1-11

Кабінет № 201

Гутарава В.А.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-10.00

10.45-11.45

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-13.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 23 мая

19.05.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

23 мая 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

 

 

 

“Культура речи”

9.00-9.45

10

Кабінет № 109

Мазоўка Т.М.

“Паўтараем матэматыку”

9.00-9.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

9.55-10.40

11

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Паўтараем матэматыку”

9.55-10.40

10

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

 

 

 

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

 

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Бокс”

11.00-12.30

 

Спартыўная зала

Прэскура Д.В.

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

 

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

3

Гульнёвая праграма “Больш ведаеш – здаравейшым будзеш”

10.00-10.45

3

Кабінет № 209

Сіротка І.Э.

4

Гульня “Мой жыццёвы шлях ці на што патраціць жыццё”

10.30-11.45

6

Кабінет № 216

Доўнар А.М.

5

Гульня-падарожжа “Вусная народная творчасць”

11.00-11.45

8

Кабінет № 209

Мазоўка Т.М.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

 

 

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-14.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

свернуть

Наш субботний день 16 мая

13.05.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

16 мая 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

 

 

 

“Культура речи”

9.00-9.45

10

Кабінет № 109

Мазоўка Т.М.

“Паўтараем матэматыку”

9.00-9.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

9.55-10.40

11

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Паўтараем матэматыку”

9.55-10.40

10

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

 

 

 

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

 

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Бокс”

11.00-12.30

 

Спартыўная зала

Прэскура Д.В.

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

 

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

3

Вясёлыя старты

10.00-10.45

2

Спартыўная зала

Крымоўская Т.П.

4

Гульня “За здаровы лад жыцця”

10.30-11.45

6

Кабінет № 216

Доўнар А.М.

5

Круглы стол “Пагаворым!”

11.00-11.45

8

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

 

 

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-14.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

 

свернуть

Наш субботний день 25 апреля

20.04.2020

НАШ СУБОТНІ ДЗЕНЬ

25 красавіка 2020 года

 

№ п/п

Мерапрыемства

Час правядзення

Клас

Месца правядзення

Адказны

1

Факультатыўныя заняткі

 

 

 

 

“Культура речи”

9.00-9.45

10

Кабінет № 109

Мазоўка Т.М.

“Паўтараем матэматыку”

9.00-9.45

11

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

“Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы”

9.55-10.40

11

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Паўтараем матэматыку”

9.55-10.40

10

Кабінет № 203

Мацуганава В.А.

2

Аб’яднанні па інтарэсах

 

 

 

 

“Школьны тэатр”

10.45-11.30

 

Кабінет № 209

Крукоўская Н.К.

“Бокс”

11.00-12.30

 

Спартыўная зала

Прэскура Д.В.

“Юны шахматыст”

9.30-10.15

 

Спартыўная зала

Доўнар А.М.

3

Гульнёвая праграма “Больш ведаеш – здаравейшым будзеш”

10.00-10.45

1-4

Кабінет № 219

Сіротка І.Э.

4

Брэйн-рынг “Кветкамі ўсміхаецца зямля”

10.30-11.45

5-7

Кабінет № 201

Мазанік А.С.

5

Гульня-разважанне “Самая салодкая прафесія”

11.00-11.45

8-9

Кабінет № 212

Селіванава Д.І.

6

Кансультацыі педагога-псіхолага:

 

 

 

 

- для бацькоў

9.00-10.00

 

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

- для вучняў

10.30-11.30

1-11

Кабінет № 206

Сушкевіч І.М.

7

Работа бібліятэкі (абслугоўванне чытачоў, мерапрыемствы з вучнямі)

9.00-11.30

1-11

Бібліятэка

Кротава К.Ю.

8

Работа спартыўнай і трэнажорнай залаў

9.00-14.00

1-11

Спартыўная і трэнажорная залы

Доўнар А.М.

 

свернуть